Вітражі Тіффані

вітражі у двері Тіффані

Технологія Тіффані своєю появою завдячує синові ювеліра, Луїсу Комфорту Тіффані. Саме він винайшов зовсім нову техніку виготовлення вітражного скла. Сам процес створення художніх елементів полягав у наступному: маленькі фрагменти скла оберталися мідною фольгою і розкладалися в порядку відповідно до ескізу, після чого всі елементи з'єднувалися олов'яним припоєм, а отримана композиція покривалася патиною. Завдяки такій методиці Тіффані зумів отримати чудовий зовнішній вигляд творіння, а також зміг максимально полегшити конструкцію. Крім цього, Луїс зміг створити за своєю технологією об'ємну композицію. Саме вона стала використовуватися для виробництва різнокольорових плафонів та світильників, які надалі стали носити ім'я відомого художника.

Вітраж за технологією ТіффаніВітражі, які виконуються за технологією Тіффані, є найбільш затребуваними у суспільстві. Навіть ціни на такі оригінальні витвори мистецтва не впливають на великий попит, адже вітражі того варті. Скляні композиції, створені за технікою Тіффані, чудово впишуться в будь-який інтер'єр і підійдуть для декорування різних поверхонь. Вони мають високу міцність і жорсткість, але в той же час вони досить легкі і мобільні. Особливою популярністю вітражі користуються у майстрів, які виготовляють меблі, оскільки вони використовують вітражні вставки для надання своїм творінням досконалості та унікальності, шафи купе з вітражами або вітражі для вікон оживлять будь-який інтер'єр і наповнять його новими фарбами.

Студія «Пивоварова» пропонує вам цілий спектр послуг у галузі виготовлення вітражів.

Звернувшись до нас, Ви завжди отримаєте:

  • індивідуальний підхід;
  • реалізація вашої ідеї;
  • розробку ескізів;
  • широкий спектр колірних виконань;
  • якісне виготовлення вітражів згідно з усіма нормами та вимогами.

Студія «Пивоварова» створює вітражі з 1995 року і з кожним днем ми вдосконалюємо свою технологію. Всі мистецькі елементи ми виготовляємо на професійному рівні і мало хто може надати більш якісні, красиві та чудові вітражі.